• AKTİVİTELER VE ALANYA

Plaj

Otelimiz plaja 30 metre mesafededir. Tamamen kumsal olan plajda şemsiye, şezlong ve yiyecek-içecek hizmeti veren tesisler bulunmaktadır.
Ünlü Kleopatra Plajı'na ise otelimizin önünden geçen otobüslerle kolaylıkla ulaşmak mümkündür.

Havuz

Otelimize 100 metre mesafede, içerisinde kaydıraklar ve çocuk havuzu bulunan ve plaja bağlantısı olan ücretli bir havuz bulunmaktadır.
(Otelimize ait değildir)

Su Sporları

Otelimize 80 metre mesafede, jetski, parasailing, su kayağı, banana, deniz bisikleti gibi hizmetler sunan bir su sporları merkezi bulunmaktadır.

Tekne Turu

Otelimize 10 dakika yürüyüş mesafesindeki limanda bulunan tekneler ile günlük yemekli veya yemeksiz gezi, eğlence, yüzme, dalış veya gece turlarına katılabilir, Akdeniz'in tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Ekstrem Sporlar

Ekstrem sporlara ilgi duyuyorsanız otelimize 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde jeep safari, rafting, yamaç paraşütü, tüplü dalış turları düzenleyen çeşitli şirketler bulunmaktadır.

Gece Hayatı

Alanya'nın hareketli gece hayatını kaçırmak istemezseniz otelimizden yürüyerek 10 dakikada ulaşabileceğiniz barlar ve diskolarda geç saatlere kadar eğlenebilirsiniz.

Doğal Güzellikler

Biraz daha sakin bir gün geçirmek isterseniz Damlataş Mağarası, Dim Çayı, Sapadere Kanyonu gibi Alanya'nın doğal güzelliklerini mutlaka görmelisiniz.

Tarihi Yerler

Tarihi yerleri gezmeyi seviyorsanız Kızılkule, Tersane, Alanya Kalesi ve Syedra Antik Kenti'ni ziyaret etmeyi unutmayın.

Videoyu oynat

Alanya Tanıtım Filmi

Alanya'yı sizler için hazırladığımız bu tanıtım filmiyle keşfedin.

ALANYA

Alanya'yı keşfetmek ister misiniz?