Restoran ve Barlarımız

  • RESTORAN VE BARLARIMIZ

    Muhteşem bir manzara eşliğinde harika bir kahvaltı, nefis bir akşam yemeği ve keyifli içecekler için...

TERAS RESTORAN

Alanya Kalesi ve liman manzaralı Teras Restoran’ımızda, açık büfe kahvaltı menüsünü çok seveceksiniz. Terasımızın bu etkileyici manzarası eşliğinde Türk ve Dünya mutfağının sunulduğu açık büfe akşam yemeğinde, damak zevkinize hitap eden lezzetler ile buluşabilirsiniz.

TERAS BAR

Zengin içki ve kokteyl çeşitlerini bulabileceğiniz Teras Bar'ımızda, içeceğinizi terasımızın etkileyici manzarası eşliğinde keyifle yudumlayabilirsiniz.

CADDE RESTORAN & KAFE & BAR

Günün akışından kopmak istemeyenler için, cadde üzerinde canlı ve hareketli bir konumda bulunan “Cadde Restoran & Kafe & Bar” da; A-la-carte menüsünün yanı sıra özel kahve ve pastalar, şarap ve mezeler sunulmaktadır. Sıcak ve zarif dekorasyonu içerisinde, keyifli anlar yaşarken yeni dostluklar da kurabilirsiniz.

LOBİ BAR

Öğleden önce nefis bir Türk kahvesine veya akşam üzeri buz gibi bir biraya ne dersiniz? Lobi Barımız alkollü ve alkolsüz, sıcak ve soğuk içecek çeşitleriyle hizmetinizdedir. İçeceklerinizi dilerseniz lobimiz veya oturma salonumuzdaki rahat koltuklarda, dilerseniz lobinin hemen önünde bulunan bahçemizde keyifle yudumlayabilirsiniz.

Restoran ve barlarımız veya otelimizle ilgili sorularınız mı var?